17 URODZINY EL PACHANGUERO - PODZIĘKOWANIA i PODSUMOWANIE
02 Grudzień 2021

Kochani,
17 Urodziny El Pachanguero już za nami. Dziękujemy za liczny udział w warsztatach i Gali Urodzinowej. Pomimo niesprzyjających wiatrów udało się sprowadzić wyjątkowych instruktorów, którzy dali z siebie maksimum aby podzielić się z Wami swoją wiedzą i umiejętnościami.

 
 
Dziękujemy za odzew po warsztatach i opinie, dzięki którym udaje się nam tworzyć coraz to lepsze eventy odpowiadające Waszym zapotrzebowaniom. Z mojej strony mogę obiecać, że El Pachanguero pozostanie Szkołą Tańca w której na pierwszym miejscu stawiamy PASJĘ i SZTUKĘ, a działalność kulturalna w regionie jest ważniejsza niż zysk i rachunek ekonomiczny.
Wielkie ukłony i podziękowania dla występujących, za ich ciężką pracę na zajęciach, i dużo serducha pozostawionego na scenie. Jak dla mnie występy tego typu to nie tylko probierz ogólnego poziomu tanecznego, ale co ważniejsze SIŁY MOTYWACJI i DETERMINACJI naszej społeczności - a w tym roku okazało się że pomimo ciężkich ostatnich dwóch lat AT El Pachanguero nadal jest leaderem na każdym polu działalności tanecznej w regionie, a styl Salsa Calena pozostaje najpopularniejszym stylem salsy w naszym regionie i jest tańczony z powodzeniem przez osoby w każdym wieku.
DZIĘKUJEMY !!!!!
Specjalne podziękowania dla naszych tegorocznych laureatów nagrody Ambasador Salsy - dziękujemy za wspieranie naszej Akademii i za to że zawsze można na Was liczyć.
  • Udostępnij: