ZAJĘCIA TANECZNE DLA MŁODZIEŻY : SALSA i BACHATA
16 Sierpień 2023

Ruszamy z nowym sezonem zajęć tanecznych dla  młodzieży od podstaw. Zapraszamy na zajęcia do dwóch NOWYCH GRUP : SALSA i BACHATA

 

Każdy inny, ale łączy je rozwijanie świadomości i kontroli ciała,  rozwój rytmiczny

SALSA - najpopularniejszy od ponad dekady taniec na świecie. Od Portugalii aż do Kazachstanu, przez Rosję, Chiny i Japonię. Nie mówiąc już o Ameryce Południowej i Północnej - wszyscy znają salsę !
Idealna forma ruchu i sztuki aby poprawnie rozwijać ciało i umysł Twojego dziecka, nabrać wprawy i odwagi w tańcu w parze i solo oraz nauczyć się współpracy w zespole. W ramach zajęć  młodzież poznaje różne style salsy solo i w parze, elementy  reggaetonu i hip-hopu oraz gimnastyki i akrobatyki.

BACHATA - jeden z najpopularniejszych obecnie tańców latynoskich. Pochodząca z gorącej Dominikany zdobywa coraz większą popularność. Dorosłym kojarzy się z mocno sensualną odmianą, oczywiście na kursach młodzieżowych nauczane elementy dostosowane są do wieku tańczących.


Na każdym kursie dbamy o rozwój rytmiczny, pracę w zespole, obowiązkowość i aktywizację każdego z naszych przyszłych tancerzy. 

KURS PROWADZI:
✩Andrés Castañeda ✩ - profesjonalny tancerz, choreograf i międzynarodowy trener taneczny. Nowy nabytek w Akademii El Pachanguero. Ekspert w technikach takich jak salsa, bachata, merengue, taniec towarzyski oraz jazz. Aktualny Mistrz Polski w Salsie Solo IDO i jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych tancerzy salsy w Europie. Zajęcia prowadzone w języku angielskim lub hiszpańskim, co jest dodatkowym plusem  rozwoju naszej młodzieży.  Poczuj latynoski klimat i taneczny żar ucząc się u native dancer'a ze Światowej Stolicy Salsy


CENA za miesiąc:

1 kurs : 80 pln
2 kursy: 150 pln
 

PRZEDZIAŁ WIEKOWY :
12 -18 LAT
 

  • Udostępnij: