TANECZNY SYLWESTER z EL PACHANGUERO
26 Listopad 2023

W tym roku wehikuł czasu przeniesie nas o 100 lat wstecz - SYLWESTER 1923 / 1924 to połączenie klasyki, elegancji a także retro szaleństwa. Przywitaj Nowy Rok tanecznym krokiem w doborowym towarzystwie i w niepowtarzalnym klimacie wspólnej zabawy.

Po raz trzeci bawimy się w eleganckiej scenerii Gościńca ZODIAK, czyli spotykamy się w połowie drogi między Rybnikiem, Wodzisławiem i Raciborzem.

Zachęcamy do oddania klimatu lat 20tych ubiegłego wieku swoimi kreacjami, a wśród uczestników wybierzemy Króla i Królową Balu  (* przebieranie nie jest obowiązkowe ).

Impreza ma charakter otwarty, czyli nie salsujący także są mile widziani, więc daj znać swoim 'nietańczącym' znajomym - z nami na pewno będą się dobrze bawić.

Do tego konkursy muzyczne i taneczne, animacje i najlepszy klimat w gronie pozytywnych ludzi kochających dobrą zabawę. Tradycyjnie zadbamy o mieszany repertuar muzyczny aby każdy miał szansę się tanecznie wybawić. Oprawa muzyczna w sprawdzonej formule 50 / 50,  czyli  50% najlepsze hity muzyki latino (salsa, bachata, merengue, tango, fox, bolero) oraz 50 % muzyka popularna (rock, pop, funky, disco)

Większość stolików przewidziana jest na 12 osób, więc już szykujcie ekipy. Bawimy się na dużej sali (bez filarów). Maksymalna ilość uczestników: 120 - 130 osób.
 

ZAPISY:
Należy wypełnić   FORMULARZ

 
 

Zachęcamy do zapisywania się w grupach. Ułatwi nam to rozmieszczenie gości na sali. Większość stolików przewidziana jest na 12 osób. Jeżeli nie wiesz kto ze znajomych się wybiera to zapisz się sam, a my postaramy się dobrać odpowiedni stolik.
 

AKTUALNY CENNIK i PROMOCJE (od osoby) :

do 8 grudnia 285 pln
od 9 grudnia do 18 grudnia - 300 pln
od 21 grudnia do 27 grudnia - 320 pln

 

EARLY BIRD --- CENA PROMOCYJNA:

270 pln od osoby
Aby skorzystać z promocji EARLY BIRD należy spełnić poniższe warunki do 2 grudnia  :

1. Kliknąć udział w wydarzeniu na FB.
2. Udostępnić wydarzenie na swojej tablicy z krótką ( albo długą )
zachętą do wzięcia udziału w naszym Sylwestrze.
3. Poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Wpłaty dokonujemy na specjalne konto po otrzymaniu potwierdzenia mailowego.

Cena obejmuje :
- pełne wyżywienie, kawę w termosach, soki owocowe i woda w dzbankach no limit, toast o północy
- dodatkowo płatne napoje alko na barku

* Uczestnicy mogą wnosić swój alkohol i coca-cole

 

MIEJSCE:


Gościniec Zodiac
ul. Rybnicka 73a, 44-285 Rzuchów

 

  • Udostępnij: