NOWY ROK – NOWE NABORY - RYBNIK / RACIBÓRZ / WODZISŁAW
27 Grudzień 2023

Zapraszamy na  nowe kursy rozpoczynające się w NOWYM ROKU  w RYBNIKU, RACIBORZU i WODZISŁAWIU.   Daj się skusić i TAŃCZ w miejscu pełnym energii i pasji. Poczuj prawdziwie LATYNOSKI KLIMAT Dominikany, Kolumbii, Kuby i Puerto Rico. Już dzisiaj zarezerwuj miejsce na kursie, który odmieni Twoje życie!

Witamy w ✩ AKADEMII TAŃCA EL PACHANGUERO ✩   - największej i najaktywniejszej szkoły salsy i bachaty w regionie. Naucz się tańczyć pod okiem prawdziwych pasjonatów i jedynych DYPLOMOWANYCH INSTRUKTORÓW TAŃCA uczących salsy, bachaty i tanga argentyńskiego w regionie. 

✩ Możesz zapisać się w PARZE lub SOLO, czyli jeżeli nie masz partnera lub partnerki, również się zapisasz, a my postaramy się dobrać Was w taneczne 
    pary. Poinformujemy Was o tym smsowo.

 ✩ Potwierdzenie zapisu na kurs otrzymasz SMSem dopiero, gdy uzbiera się grupa, nie od razu po wypełnieniu formularza.

 ✩ Możesz zapisać się na kilka zajęć. Prosimy jednak o przemyślany zapis, aby nie blokować miejsc innym.

 ✩ Kolejne zajęcia kursu odbywają się w dni i godziny tożsame z pierwszymi zajęciami.

WYBIERZ SWÓJ STYL !
 

SALSA MIX WODZISŁAW - START: SOBOTA 13 STYCZNIA 17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RYBNIK
 
RYBNIK 
 
BACHATA LADY SOLO  RYBNIK - START: 10 STYCZNIA 17:45

 

✩ SALSA MIX PARY - Najpopularniejszy kurs salsy w regionie. Poznasz najważniejsze tańce kultury salsowej - merengue, bachata oraz aż trzy style salsy. Oczywiście wszystko stopniowo w dostosowaniu do poziomu grupy.
Rybnik i Racibórz - 100 pln za miesiąc ( 4 x 90 min)
Wodzisław - 85 pln za miesiąc ( 4 x 75 min)


✩ BACHATA  PARY - Kurs w całości poświęcony bachacie. Poznaj ten w miarę prosty, popularny taniec z Dominikany i podbijaj parkiety. Na naszym kursie uczymy bachaty w wersji latynoskiej z domieszką  stylu typowo dominikańskiego. Więc czekają na Was fajne obroty i figurki oraz kroczki, które ożywią Wasz taniec na parkiecie.
85 pln za miesiąc ( 4 x 75 min)


✩ LATINO SOLO - Zajęcia solowe dla osób chcących w przyjemny sposób zadbać o formę. Niesamowita energetyczna  mieszanka muzyczna ze świata latino z Andresem Castanedą.
85 pln za miesiąc ( 4 x 60 min)

✩ SALSA SOLO- Solowe zajęcia taneczne z Andresem Castanedą poświęcone salsie solo. Na każdych zajęciach poznacie nowe kroki i elementy różnych styli salsy. Popracujecie także nad elegancją i gracją  w tańcu aby pewniej poczuć się na parkiecie.
85 pln za miesiąc ( 4 x 75 min)

✩ BACHATA LADY SOLO- Solowe zajęcia taneczne z Karoliną poświęcone bachacie  solo. Na tym kursie   poznacie od podstaw tajniki bachaty. Popracujecie także nad elegancją i gracją  w tańcu aby pewniej poczuć się na parkiecie.
85 pln za miesiąc ( 4 x 75 min)

ZAPISY: WYPEŁNIJ FORMULARZ
 

  • Udostępnij: