7 MARCA 2021 - DZIEŃ KOBIET w EL PACHANGUERO
22 Luty 2021
Kochane Dziewczyny

Zapraszamy Was do wspólnego świętowania w tanecznym stylu. Przybywa do nas Ewelina Tutka- wulkan energii i tanecznego seksapilu, którą mogliście poznać na poprzedniej Majówce :)

 

Ewelina poprowadzi dla Was dwa bloki zajęć :
 
Cocktail Dance
Zajęcia podczas których w rytmie tańców latynoamerykańskich mamy okazję wyrobić płynność i elastyczność ruchów. Tańcząc i powtarzając kroki podstawowe m.in do samby, salsy, merengue, bachaty, cha-cha, rumby czy r&rol'a, pracujemy nad ładną, i seksowną zarazem pracą bioder, ramion, rąk, klatki piersiowej . Ma to pozytywny wpływ również na naszą sylwetkę i sposób poruszanie się w życiu codziennym oraz w każdym rodzaju tańca. Naładujemy się pozytywną energią, spalimy kalorię, wzmocnimy mięśnie, poprawimy koordynację, świadomość własnego ciała i gibkość.
Polecane OBUWIE SPORTOWE
 
High Heels - Szpileczki
Każda kobieta chyba chciałaby mieć ciut dłuższe nogi i choć raz na jakiś czas poczuć się jak prawdziwa gwiazda✨ Szpilki w łatwy sposób dodają nam nie tylko centymetrów, ale gracji i pewności siebie!  Niestety, aby ładnie się na nich poruszać i poczuć swobodnie, trzeba się z nimi zaprzyjaźnić. Podczas zajęć poćwiczymy technikę chodzenia i wejdziemy w magiczny świat stylu tańca, który staje się coraz bardziej popularny na całym świecie - high heels i wspólnie stworzymy naszą kobiecą choreografię .

 
Polecane SZPILECZKI / BUTY NA OBCASIE
( pamiętajcie o zabraniu koreczków, aby nie rysować parkietu)

PLAN: NIEDZIELA 7 MARCA
17:00 - 19:00 --- Cocktail Dance
19:10 - 21:10 --- High Heels - Szpileczki

CENA:
Full Pass - 4h - 60 pln
lub 50 pln + odbicie Multisportu

 
  • Udostępnij: